Компанія забудовник "Галжитлобуд"

ГАЛЖитлобуд – це 4 роки успішної роботи на українському ринку. Понад 700 квартир вже продано, а в планах компанії побудувати 120 тис. метрів житлової площі.
Компанія реалізувала ряд успішних проектів у Львові, і тепер виходить на столичний ринок.

 • 5

  років на ринку

 • 7

  будинків сдано в експлуатацію

 • 700

  квартир продано

«Ми плануємо утримувати доступні ціни і не жертвувати якістю. У компанії зібралася команда з великим досвідом, у нас працюють фахівці, які віддали будівництву по 20, 30 і навіть 40 років свого життя. Думаю, сьогодні це найсильніша команда в Україні.

Ми пишаємося кожним нашим проектом. Наша мета - забезпечити українців доступним і якісним житлом, адже кожен наш покупець гідний тільки найкращого.

Ми не робимо «типових», штампованих будівель. Кожен проект - унікальний. Якщо ви подивитесь фото наших об'єктів у Львові, то побачите, що всі вони абсолютно різні, різна архітектура, поверховість, концепція. Можна сказати, що різноманітність - це наш почерк!», - Василь Миколайович Кицкай, директор ГАЛЖитлобуд.

Складові успішного будівництва компанії ГАЛжитлобуд

 • Використання сучасних будівельних технологій.

 • Команда професіоналів.

 • Тільки якісні будівельні матеріали.

 • Високі вимоги до своєї роботи.

ЖК БАГГОВУТІВСЬКИЙ

Багговутівский - це новий сучасний житловий комплекс, який знаходиться в Шевченківському районі на вулиці Багговутівській. Ми зупинили свій вибір саме тут, оскільки це практично центр міста, але в той же час, місце дуже тихе і затишне із зеленими зонами. Важливі моменти - розвинена інфраструктура і зручна транспортна розв'язка.

ІНФРАСТРУКТУРА ЖК БАГГОВУТІВСЬКИЙ

При проектуванні території житлового комплексу, саме інфраструктурі, прогулянковим і громадським зонам було приділено особливу увагу.

ЖК Бережанський

ЖК Бережанський - це не просто ЖК, це ціле містечко в Оболонському районі. Наш вибір припав саме сюди, так як Оболонь - один з найулюбленіших районів киян. Ми дізналися, що цей район самий торгово-розважальний в Києві. ТРЦ Дрім Таун, Караван і багато інших, в яких є різноманітні магазини, катки, кінотеатри, аквапарк. Окрім цього, поруч з ЖК безліч зелених зон і парків, де можна відпочити з сім'єю і друзями.

Технічні характеристики.
Комплекс буде складатися з 10 секцій. Стіни - цегла. Утеплення - мінеральна вата. Технологія будівництва - монолітно-каркасна. Здача експлуатацію квартир : чорнова стяжка підлоги, штукатурка, лічильники коридорні на світло/воду, теплові на будинку (загальна система опалення), радіатори, металопластикові вікна, металеві двері.

Перша черга ЖК буде готова в IV кварталі 2018 року.

Інфраструктура ЖК Бережанський

У самому ЖК буде торгівельний центр і прибудинкові магазини, заклади сфери послуг, дитячий садочок на 60-70 місць - 4 групи, спортивні майданчики, міні-футбольне поле, велодоріжки, ігрові дитячі майданчики, зони відпочинку, паркінг під землею на 250 машиномісць, наземний - на 150 машиномісць.

Планування квартир добре продумані, щоб жити в них було комфортно.

Дістатися до найближчої станції метро «Мінська» можна всього за 10 хвилин.

ЖК Дніпровська Мрія

ЖК Дніпровська Мрія - це сучасний будинок європейської якості, який знаходиться в Дніпровському районі. Цей район припав до душі так, як з однієї сторони є місце для тихого відпочинку, а з іншої до розваг рукою подати! Поблизу знаходиться ТЦ Проспект, ТЦ Даринок та інші, в яких є різноманітні магазини, катки, кінотеатри. Також поруч зелені зони та 4 парки, до яких можна доїхати за 15 - 35 хв.

Технічні характеристики

Комплекс буде складатися із 3 секцій, висота будинків - 26 поверхів. Стіни - цегла. Утеплення - мінеральна вата. Технологія будівництва - монолітно-каркасна. Здача в експлуатацію квартир: чорнова стяжка підлоги, штукатурка, лічильники коридорні на світло/воду, теплові на будинок (загальна система опалення), радіатори, металопластикові вікна, металеві двері.
Будинок буде введений в експлуатацію в IV кварталі 2020-го року.

Інфраструктура ЖК Дніпровська Мрія

На території ЖК буде своя інфраструктура, тут передбачено: торгівельний центр і прибудинкові магазини, заклади сфери послуг, велодоріжки, дитячі майданчики, підземний паркінг на 130 місць та гостьова парковка.
Планування квартир добре продумані, щоб жити в них було комфортно.
Найближчі станції метро “Дарниця” та “Чернігівська” їхати всього 7-10 хвилин.

Як ми будуємо

Ми, в ГАЛжитлобуд, будуємо з думкою, що наші квартири повинні стати не просто квадратними метрами, що у власності, а в першу чергу, - справжнім домом, куди хочеться повертатися, і де хочеться проводити свій час. Тому, ми продумуємо кожен етап - починаючи від вибору місця, і закінчуючи плануванням і інфраструктурою.

Саме так ми працювали у Львові, і збираємося дотримуватися цього принципу і в столичних проектах.